fbpx

Aborcja: zakaz, legalizacja czy kompromis?

51% Polek i Polaków opowiada się za prawem do aborcji do 12. tygodnia ciąży, a 43% jest przeciw.* Część z nas uważa, że powinniśmy wrócić do tzw. kompromisu aborcyjnego z 1993 r. Jeszcze inni są zdania, że potrzebne jest referendum w tej sprawie. A jakie jest Twoje zdanie?

*sondaż IBRiS dla Radia Zet ze stycznia 2024 r.

KRÓTKI DIALOG - ten dialog potrwa 1,5 godziny.

Dialog
online

14 marca 2024 | 19:00-20:30

Aborcja: zakaz, legalizacja czy kompromis?

Mamy na ten temat różne zdanie:

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

14 marca 2024, 19:00-20:30

  1234567

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

  Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

  Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

  Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newsletteru oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do organu nadzorczego. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj.