fbpx

Bezpieczeństwo: czy Unia obroni Polskę? 

Za naszą wschodnią granicą toczy się wojna. Tak bliskie zagrożenie sprawia, że zastanawiamy się, czy Unia jest w stanie obronić Polskę? Jedni mówią, że dopóki będziemy w Unii, wojny w naszym kraju nie będzie. Inni uważają, że Unia Europejska nie będzie w stanie szybko i skutecznie zareagować, jeśli Polska będzie zagrożona.

Dialog będzie transmitowany na żywo na naszym profilu FB. Rozmowa będzie toczyć się w grupie 12 osób, ale internauci będą mogli obserwować spotkanie – bez możliwości kontaktu z uczestnikami.

Dialog
online

Partnerzy dialogu:

6 czerwca 2024 | 18:00-21:00

Bezpieczeństwo: czy Unia obroni Polskę? 

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

6 czerwca 2024, 18:00-21:00

  1234567

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

  Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

  Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

  Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newsletteru oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do organu nadzorczego. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj.