fbpx

Jak się żyje na Młocinach?

Mieszkasz, pracujesz lub odpoczywasz w okolicach Młocin? Spędzasz tutaj większość czasu i wiesz jak się tu żyje na co dzień? Co podoba Ci się najbardziej, a co najbardziej Cię drażni? Czego brakuje, a czego jest za dużo? Podziel się tym co myślisz, dowiedz się jakie są potrzeby i spojrzenie innych mieszkańców i sprawdź, jak możesz wpływać na życie w Waszej dzielnicy.

Miejsce dialogu: Galeria Młociny

Dialog
w sali

13 listopada 2023 | 16:00-19:00

Jak się żyje na Młocinach?

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

13 listopada 2023, 16:00-19:00

  1234567

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

  Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

  Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

  Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newsletteru oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do organu nadzorczego. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj.