fbpx

Suwerenność: czy Unia ogranicza Polskę?

Obecność naszego kraju w Unii Europejskiej daje nam wiele korzyści, ale też idzie w parze z obowiązkami. Jedni mówią, że członkostwo w UE zagraża naszej suwerenności i narodowym wartościom. Inni sądzą, że ścisła współpraca z Unią Europejską to dobry kierunek dla Polski.

Dialog będzie transmitowany na żywo na naszym profilu FB. Rozmowa będzie toczyć się w grupie 12 osób, ale internauci będą mogli obserwować spotkanie – bez możliwości kontaktu z uczestnikami.

Dialog
online

5 marca 2024 | 18:00-21:00

Suwerenność: czy Unia ogranicza Polskę?

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

5 marca 2024, 18:00-21:00

  1234567

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

  Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

  Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

  Chcesz dostawać
  informacje o Polskim Dialogu?

  Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newslettera oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do PUODO. Pełna treść klauzuli informacyjnej dostępna jest tutaj.