fbpx

Euro: czy Polsce opłaca się przyjąć wspólną walutę?

Od wstąpienia Polski do Unii Europejskiej w 2004 roku raz na jakiś czas powraca dyskusja o przyjęciu euro w Polsce. Jedni mówią, że zastąpienie złotówki przez euro nie gwarantuje wcale szybszego „doganiania” zachodu. Inni są zdania, że plusy przyjęcia wspólnej waluty przeważają nad zagrożeniami, więc Polska powinna wstąpić do strefy euro.

Dialog będzie transmitowany na żywo na naszym profilu FB. Rozmowa będzie toczyć się w grupie 12 osób, ale internauci będą mogli obserwować spotkanie – bez możliwości kontaktu z uczestnikami.

Dialog
online

Partnerzy dialogu:

9 maja 2024 | 18:00-21:00

Euro: czy Polsce opłaca się przyjąć wspólną walutę?

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

9 maja 2024, 18:00-21:00

  1234567

  Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

  Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

  Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

  Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

  Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newsletteru oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do organu nadzorczego. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj.