fbpx

Imigracja: sprawa Polski czy Unii?

Europa przyciąga wielu migrantów i osób poszukujących azylu, co niesie za sobą zarówno wyzwania, jak i możliwości. To sprawia, że słyszymy różne opinie na temat sposobu prowadzenia polityki migracyjnej. Jedni mówią, że przyjmowanie imigrantów powinno w całości zależeć od polityki naszego rządu. Inni uważają, że zarządzanie imigracją wymaga współpracy między krajami członkowskimi oraz między nimi a Unią.

Dialog będzie transmitowany na żywo na naszym profilu FB. Rozmowa będzie toczyć się w grupie 12 osób, ale internauci będą mogli obserwować spotkanie – bez możliwości kontaktu z uczestnikami.

Dialog
online

Partnerzy dialogu:

22 maja 2024 | 18:00-21:00

Imigracja: sprawa Polski czy Unii?

Mamy na ten temat różne zdania:

A Ty, jak uważasz?

Chcesz porozmawiać na inny temat?

Potrzebujesz wiecej informacji o dialogach?

22 maja 2024, 18:00-21:00

    1234567
    Fundacja Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) przetwarza Państwa dane osobowe w celu organizacji dialogu wspólnotowego, w tym umożliwienia Państwu uczestnictwa w dialogu, kontaktu z Państwem, wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych i zabezpieczenia roszczeń. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, wycofania zgody, wniesienia skargi do organu nadzorczego, a w przypadkach przewidzianych przepisami również żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub wniesienia sprzeciwu. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest w tutaj.

    Twoje zgłoszenie zostało wysłane!

    Na Twój e-mail wysłaliśmy wiadomość z potwierdzeniem otrzymania zgłoszenia. Pamiętaj, że nasza wiadomość może wpaść do spamu. Bliżej terminu spotkania, będziemy się z Tobą kontaktować mailowo i telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.

    Zobacz inne treningi Zobacz inne dialogi

    Podaj swój e-mail, aby otrzymywać informacje o naszych wydarzeniach

    Wysyłając formularz, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Fundację Nowej Wspólnoty z siedzibą w Warszawie (e-mail: biuro@fnw.org.pl) w celu wysyłki materiałów edukacyjno-informacyjnych w formie newsletteru oraz informacji o działaniach i wydarzeniach Fundacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu, a także skargi do organu nadzorczego. Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych dostępna jest tutaj.